Tenis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tenis

Dobrodosli svi koji volite tenis!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novak Djokovic

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Chupa Chups 94-bezanija
Admin
Chupa Chups 94-bezanija


Broj poruka : 188
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptySub Jul 25, 2009 7:26 am

Новак Ђоковић (Београд, Србија, тада СФРЈ; 22. мај 1987) је, по освојеним турнирима, најбољи српски тенисер свих времена. Професионално игра од 2003. године. Његов највећи успех је било освајање Отвореног првенства Аустралије 27. јануара 2008. и Мастерс купа 16. новембра 2008. Такође, Новак је најмлађи играч из „опен ере“ који је доспео до полуфинала сва 4 Гренд слема.

Доспео је до финала Отвореног првенства САД и два полуфинала на Роланд Гаросу и на Вимблдону. Такође, стигао је до финала 9 турнира Мастерс серије, од којих је 4 освојио — у Мајамију, Монтреалу, Индијан Велсу и Риму. Освојио је бронзану медаљу на Олимпијским играма 2008. у Пекингу.

Од 9. јула 2007. до 11. маја 2009. био је трећи играч на АТП листи. Тренутно је четврти.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*
admin
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.07.2009
Lokacija : okolina ZR-a

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyUto Jul 28, 2009 12:43 pm

Đoković: Umag je moja druga kuća
Utorak, 28. jul 2009. 17:15
Novak Djokovic 2rpqi42


Prva zvezda teniskog ATP turnira u Umagu je Novak Đoković, iako ne igra u singlu, već zajedno sa mlađim bratom Markom u dublu.

Četvrti reket sveta priznao je hrvatskim medijima da se uvek rado vraća u Umag, gde dolazi već petu godinu zaredom.

"Umag je moja druga kuća, a ovaj turnir jedinstvena prilika za okupljanje cele porodice", rekao je Đoković.

On je dodao da je posle Vimbldona bio prilično istrošen, pa mu je dobro došao odmor od tenisa.

"Na odmoru sam bio 20 dana, toliko se nisam odmarao već pet -šest godina", dodao je Srbin i podvukao da je prijatelj sa svim teniserima iz Hrvatske.

"To su sve sjajni momci, a najbolji sam s Marijom Ančićem i Ivanom Ljubičićem, s kojim sam dve godine imao i zajedničkog trenera, Pijatija. Sa Ančićem sam i porodični prijatelj".


Potom se Nole osvrnuo na Ančićevu bolest mononukleozu zbog koje je propustio veći deo sezone.

"Strašno je to što mu se događa, nemam reči. Ali, siguran sam da će uspeti da prevlada zdravstvene teškoće i da će se vratiti u svetski vrh. Svi smo uz njega".

Đoković je takođe čestitao Hrvatima plasman u polufinale Dejvis kupa pobedom nad selekcijom SAD.

"Svaka vam čast, odlični ste! Nemate Ljubu i Marija, ali imate Marina Čilića koji je strahovito napredovao, kao i Ivu Karlovića koji je možda i najnezgodniji protivnik. Vidim vas najmanje u finalu", zaključio je Đoković.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 158
Datum upisa : 24.07.2009

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyUto Jul 28, 2009 4:17 pm

I posle meni kenjaju kako volim hrvate!!!Eto i djokovic volI sta sam govorio oduvek!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://tennis.1forum.biz
Luka
admin
Luka


Broj poruka : 116
Datum upisa : 25.07.2009

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyČet Jul 30, 2009 4:33 am

nole me nervira...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*
admin
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.07.2009
Lokacija : okolina ZR-a

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyNed Avg 02, 2009 4:07 am

01 Avgust 2009 | 23:50
Đoković otvorio golf terene u Umagu

Novak Djokovic 5lqqdj

Srpski teniser, Novak Đoković, pokazao je golfersko umeće na novootvorenim terenima nedaleko od Umaga.

Četvrti reket sveta je na "Championship Golf" igralište stigao sa dva sata zakašnjenja. Po dolasku je prvo zatražio sendviče, a organizatori kao da su bili pomalo zbunjeni, pa je proteklo još pola sata dok mu "nešto" nisu pripremili.

Novak Djokovic Efjqk1

Inače, novootvoreno golf igralište, koje sadrži 18 rupa, samo je nekoliko metara udaljeno od mora.

- Golf je super zezancija. Igram ga dobro, ali moram priznati da mi je tenis ipak draži. Ovi tereni su stvarno super, a i sjajno mi ide. Mogao bih zaigrati na pravom Turu - našalio se Đoković kome su doneli sendviče na golf terenu.

Novak Djokovic 11jte6c

Isprobao je Nole sve vrste palica na startu, menjao rupu za rupom, cedio se od znoja, jer je kombinacija vrućine i vlage bila na vrhuncu u Istri.

- Ovo je odlična stvar jer uz umaški turnir moći će da se odigra i koja partija golfa. Sigurno će to obogatiti ponudu ovde u Istri - zaključio je Đoković posetu hotelu Kempinski koji je otvoren u petak.
Nazad na vrh Ići dole
Luka
admin
Luka


Broj poruka : 116
Datum upisa : 25.07.2009

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyPon Avg 03, 2009 2:26 pm

ma neka je
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 158
Datum upisa : 24.07.2009

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic EmptyPon Avg 03, 2009 2:29 pm

Ma nole je kralj!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://tennis.1forum.biz
Sponsored content





Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Djokovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tenis :: Teniseri :: Novosti o teniserima-
Skoči na: